Connect with us

Криптовалюти

4 фактори, які можуть вплинути на крипторинок цього тижня

Published

on

4 фактори, які можуть вплинути на крипторинок цього тижня

Криптовалютні ринки зуміли зберегти прибуток минулого тижня після зниження процентної ставки Федеральною резервною системою США на 0,5%. Цього тижня очікується вихід ряду звітів, які включатимуть дані про споживчі настрої, валовий внутрішній продукт (ВВП) та інші показники інфляції.

Експерти з Kobeissi Letter прогнозують, що варто очікувати більшої волатильності та значних коливань на ринку, оскільки увага інвесторів переключиться на наступне засідання ФРС.

Економічні події з 23 по 27 вересня

У понеділок, 23 вересня, буде опубліковано звіт S&P Global Services PMI, який оцінює умови в секторі послуг — важливому компоненті загального ВВП. У вівторок з’являться індекси споживчих настроїв, що відображають загальні економічні умови.

У четвер, 26 вересня, стануть доступними щотижневі дані про зайнятість, а також звіти про замовлення на товари тривалого користування, перегляд валового внутрішнього продукту та прогнози обсягу продажів житла.

У п’ятницю, 27 вересня, буде опубліковано звіт по індексу витрат на особисте споживання (PCE), що є одним з ключових показників інфляції, який використовують центральні банки для ухвалення рішень.

Наступне засідання ФРС

Вся увага зосереджена на майбутньому засіданні ФРС 7 листопада, на якому може бути ухвалене рішення про чергове зниження ставки. Інструмент CME Fed Watch наразі прогнозує 50% ймовірність зниження ставки на 25 базисних або ще на 50 базисних пунктів.

Ситуація на фондових ринках Азії

На фондових ринках Азії 23 вересня спостерігалася торгівля в обмеженому діапазоні, оскільки інвестори оцінювали дані, які викликали занепокоєння щодо стану китайської економіки. «Справи в Китаї йдуть від поганого до гіршого», — зазначив аналітик IG Тоні Сікамор.

Японська ієна ослабла після заяви Банку Японії про відсутність термінового підвищення процентних ставок.

Перспективи крипторинку

Протягом останніх 24 годин крипторинок залишався відносно стабільним, з загальною капіталізацією в $2,31 трлн. Близько $200 млрд повернулося в цю категорію активів за останній тиждень після зниження ставки ФРС, що стало позитивним сигналом для ризикових активів.

Біткоїн коливався на рівні $63 000, але згодом зріс до $65 000 під час ранкової торгівлі 23 вересня, що означає 9% приросту з минулого тижня. Ethereum також демонстрував позитивну динаміку, досягнувши понад $2 600 на початку азійських торгів, що відповідало тижневому зростанню на 14,5%.

Альткоїни мали змішану динаміку, проте Binance Coin (BNB), Litecoin (LTC), Sui (SUI) та Bittensor (TAO) показували кращі результати.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

3 криптовалюти, які варто купити до кінця цього року

Solana презентувала новий криптосмартфон Seeker

Колишні керівники Coinbase запустили власну криптобіржу

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Криптовалюти

Криптовалюти, які можна майнити на домашньому компʼютері

Published

on

By

Хоча майнінг Біткоїна на індивідуальному комп’ютері вже не є можливим, існують інші криптовалюти, які ви все ще можете майнити вдома, якщо докласти зусиль Найпростіша криптовалюта для майнінгу — це та,…

Continue Reading

Криптовалюти

Золото чи Біткоїн: який актив показує кращу динаміку

Published

on

By

Золото оновило історичні максимуми, залишаючи Біткоїн (BTC) позаду, і ця різниця у показниках між двома активами лише зростає Станом на момент написання публікації золото торгується вище $3 036 за унцію, що…

Continue Reading

Криптовалюти

Аналітики назвали найбільші ризики для крипторинку в 2025

Published

on

By

Хоча більшість аналітиків очікують, що криптовалютний «бичачий» цикл триватиме до кінця 2025 року, побоювання щодо економічної рецесії в США, а також «циркулярна» економіка криптовалют все ще можуть загрожувати криптовалютним оцінкам…

Continue Reading

В тренді